“دور هم جمع شدن یک اغاز است,دور هم باقی ماندن یک پیشرفت وباهم کارکردن یک موفقیت است”

جهان تشنه تکامل و پیشرفت است و بشریت با استفاده از فناوری های نوین در جهت ارتقاء سطح کیفی،کاهش هزینه ها و طولانی شدن عمر مفید کالا ها در حرکت می باشد. ما نیز برای همگامی با این تکامل بر آن شدیم تا با استفاده از تجربیات شرکت های معتبر اروپایی بهترین محصولات را در سطح عالی کیفیت و مطابق استانداردهای روز جهان تهیه و عرضه نماییم.صنعت ساختمان سازی با شتاب زیادی در حال ارتقاء است و تنها شرکت های انعطاف پذیر و خالق مزیت، قادر به پیشرفت خواهند بود. بدهد. لذا باید بتوانیم بیش از دیگران فکر کنیم و بانی ایده های نو باشیم.

گروه چهلستون با سابقه بیش از ۱۲ سال فعالیت درخشان در زمینه انواع نرده وحفاظ در ابتدا فعالیت خویش را با اجرا ونصب نرده های چوبی آغاز نموده  وقریب به شش سال بعنوان اولین مجری نرده های آلومینیومی ترکیه اقدام به نوآوری در این صنعت نموده وعنوان جامع ترین مرکز فروش ،طراحی واجرا نرده در ایران را کسب نموده است  وافتخار دارد،در این مدت به خوبی توانست اعتماد شمار زیادی از مشتریان و مراجعه کنندگان را از سراسر کشورجلب نماید.این شرکت با استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده توسط متخصصان ترکیه وهمچنین افزایش توان تخصصی نیروهای خود باکسب آموزش وتجربه لازم که سرمایه اصلی  گروه چهلستون  نیروی انسانی با تجربه، متعهد و متفکر است که به توانایی های خود ایمان دارند و از تجربیات خود پلی برای رسیدن به آینده بهتر ساخته اند.براحتی توانسته است در پروژه های محوله در سطح کشور و استان کارنامه خوبی از نظر سرعت نصب و کیفیت نصب و تحویل به موقع کار به دست آورد.

در حال حاضر این شرکت در زمینه های نرده های آلومینیومی ترکیه ،نرده های پلگسی گلس ترکیه نرده های چوبی،نرده های برنزی،ونرده های استیل وحفاظ بانکی فعالییت دارد و در آینده نزدیک سیستم پله های پیش ساخته سبک را به ارمغان آورده که در نهایت زیبایی از استحکام بالا و سرعت قابل ملاحضه ای در اجرا بر خوردار می باشد.

۱٫اولین واردکننده و مجری نرده های آلومینیومی  ترکیه در استان قم

۲٫نمایندگی انحصاری  alkolsan , st marble ترکیه درایران

۳٫اولین وتنها ارایه دهنده گارانتی ۲۴ ماهه کیفیت نصب در ایران

۴٫متخصص در اجرای نرده های دور دار ومارپیچ  چوبی و آلومینیومی

 و با توجه به پیشرفت متدهای روز جهان در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی

گروه چهلستون افتخار دارد که در طراحی ،ساخت و اجرای انواع نرده سهم به سزایی رادر رشد و شکوفایی این نرده در استان قم داشته است همچنین با آموزش کادر مجرب باعث اشتغال زایی بیش از ده ها نفر شده است تا جایی که امروز به عنوان بزرگترین وارد کننده ومجری این نرده در استان قم می باشیم ودارای چندین نمایندگی در سطح کشور است وهمچنین آماده اعطای نمایندگی  فعال در سراسر ایران میباشد.

ما بر انیم که بهترین باشیم واز شما عزیزان خواهشمندیم با نظرات وپیشنهادات سازنده خویش ما را یاری فرمایید

به امید یاری حضرت دوست که هر چه داریم از لطف و کرم اوست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *